68.Padobransko prvenstvo Srbije 2022 - # Dobro došli # Welcome #

68. Otvoreno padobransko prvenstvo Srbije

68. Otvoreno padobransko prvenstvo Srbije održano je od 19. do 21. avgusta 2022. godine na aerodromu "Paraćin". U otvorenoj konkurenciji učestvovalo je 8 ekipa iz Beograda, Niša, Ćuprije, Paraćina, Banja Luke i Crne Gore, ukupno 31 takmičar.

Rezultati članova AK "Naša krila" Paraćin:
U ekipnoj konkurenciji na Državnom prvenstvu, AK "Naša krila" Paraćin je osvojio 3. mesto. Ekipa je bila u sastavu Miroljub Janićijević, Borislav Ivetić, Nikola Cvetković, Dragan Obradović i Svetlana Simić.​

U ženskoj konkurenciji, na Otvorenom prvenstvu i Državnom padobranskom prvenstvu​ Srbije, Svetlana Simić je osvojila 2. mesto, a Sara Lukić je osvojila 3. mesto.​
U juniorskoj konkurenciji, na Otvorenom prvenstvu i Državnom padobranskom prvenstvu​ Srbije, Dušan Lukić je osvojio 1. mesto, a Sara Lukić je osvojila 3. mesto.