4. Memorijalni padobranski kup - # Dobro došli # Welcome #

4. Memorijalni padobranski kup "5 Zvijezda 2016"

Na 4. Memorijalnom padobranskom kupu "Pet Zvijezda 2016"  održanom 3. i 4 juna 2016. godine u Banja Luci  učestvovali su padobranci Aero kluba "Naša Krila" Paraćin u sastavu reprezentacije Vazduhoplovnog saveza Srbije a pod nazivom ekipe "Srbija". Takmičenje je održano u disciplini "skok na cilj" u ekipnoj i pojedinačnoj konkurenciji.

Ekipa "Srbija"  u sastavu: Miroljub Janićijević, Dragan Obradović, Ljubiša Naumović, Stevan Miletić i Svetlana Simić osvojila je ll mesto u konkurenciji od  9. ekipa.
U pojedinačnoj muškoj konkurenciji Dragan Obradović osvojio je ll mesto od ukupno 46 takmičara.
U pojedinačnoj ženskoj konkurenciji Svetlana Simić osvojila je ll mesto od ukupno 9 takmičarki.
Na ovogodišnjem takmičenju učestvovalo je ukupno 46 takmičara iz Slovenije, Hrvatske, Crne Gore, Austrije, Republike Srpske i BIH i Srbije.