63. Padobransko prvenstvo Srbije - # Dobro došli # Welcome #

Otvoreno padobransko prvenstvo Srbije i 63. Državno padobransko prvenstvo

Od 28. do 30.jula u Beogradu, na sportskom aerodromu Lisičji Jarak. održano je Otvoreno padobransko prvenstvo Srbije i 63. Državno padobransko prvenstvo. Učestvovalo je 7 ekipa u ekipnoj konkurenciji i ukupno 33 takmičara u pojedinačnoj konkurenciji u disciplini skokovi na cilj-preciznost.
Aero klub ”Naša Krila" je nastupio u sastavu Naumović Ljubiša, Obradović Dragan, Cvetković Nikola, Živković Stefan i Simić Svetlana. Ekipa Aero kluba ”Naša Krila” je osvojila drugo mesto na Otvorenom kao i drugo mesto na 63. Državnom padobranskom prvenstvu.

Učestvovale su ekipe Vojske Srbije, Aerokluba iz Subotice, Paraćina, ekipa padobranskog kluba 'IArhistratig” iz Beograda, ekipa Republike Srpske/BiH i ekipa padobranskog kluba Delta-SAJ iz Beograda.